Kdy

Sobota 16. 01. 2021
10:00 - 18:00

Pokračování kurzu ve dnech:
Neděle 17. ledna 2021 - 10:00

Kde

Online

Další informace

Začátečník online Víkend

Délka kurzu: 12 hod.

Cena: Standardní cena: 3 400,-
Mecenášská cena: 4 400,- (vyšším příspěvkem umožňujete existenci stipendijní ceny)
Stipendijní cena: 2 400,- (nabízíme 2 místa za sníženou cenu, o stipendijní cenu si požádejte individuálně) Kč

Konec přihlašování: 15. 01. 2021

Počet účastníků: 14

Lektor

Organizátor

Petr Holík

lektor, performer, spoluautor Nenásilného podcastu

Úvod do nenásilné komunikace (ONLINE víkend)

  • Rádi byste v práci mluvili otevřeně a konstruktivně o nepříjemných věcech?
  • Chtěli byste s klidem zvládat neshody a konfliktní situace?
  • Stáli byste o to umět ustát emočně vypjatou situaci?

Trénink v Nenásilné komunikaci je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit v komunikačních technikách a efektivně řešit konflikty. Úvodní kurz.

Ať už chcete využít možnosti online kurzu, protože to máte do Brna daleko, nebo se připojíte online, kvůli koronavirové situaci, kurz je právě pro vás. Možná se vám zdá, že strávit celý víkend u počítače není úplně jednoduchá záležitost. Zpětné vazby absolventů nám však potvrzují, že se nám kurz povedlo vyladit tak, aby měl rytmus a střídal aktivity s dostatečnou lehkostí, takže čas rychle ubíhá a sezení není zničující.


S organizací online kurzů už máme zkušenosti. Přečtěte si zpětné vazby absolventů:

„Dvoudenního online kurzu jsem se obávala, jelikož preferuji spíš offline přístup. Petr mne velmi mile překvapil tím jak byl kurz precizně připraven, mělo to rychlý spád, velký prostor pro vlastní názory, otázky. V praxi jsme si vyzkoušeli všechny techniky. Jako introvert jsem se bála, že si budu připadat divně mezi ostatními… avšak Petr na to vyzrál! Úkoly jsme prováděly ve dvojicích, trojicích a bylo to úplně v pohodě. Petr jako profík pracoval se všemi nástroji, které jsme používali během školení. Ani jednou jsem se nenudila! Kurz od Petra fakt doporučuju. Nebojte se toho.“

 

„Byla jsem příjemně překvapená, jak příjemný a praktický může být takový kurz i v online formě. Na začátku jsem měla obavy, že budu vyčerpaná, když celý víkend prosedím na „dalším callu“, ale opak byl pravdou – na konci jsem se cítila plná energie, motivovaná a spokojená, že jsem do toho šla.“

 

„Online varianta je skvělou a plnohodnotnou verzí kurzů. Kurz je poskládán tak, aby se přenesla atmosféra sdílení a je velmi vhodně vybalancována míra předávání nových informací a interaktivních aktivit s účastníky/cemi, čas velmi příjemně ubíhá. Pokud váháte, velmi vřele doporučuji i online variantu. Stojí za to.“

Kdy: 16. a 17. ledna 2021, 10:00-13:00 a 15:00-18:00

Za kolik:
Standardní cena: 3 400,-
Mecenášská cena: 4 400,- (vyšším příspěvkem umožňujete existenci stipendijní ceny)
Stipendijní cena: 2 400,- (nabízíme 2 místa za sníženou cenu, o stipendijní cenu si požádejte individuálně)

Kapacita: 14 účastníků

Lektor: Petr Holík

Přihlašujte se emailem na adrese petr@holik.cz. Obratem obdržíte informace, jak postupovat dále. Přihlášení vám následně potvrdíme po připsání platby na náš účet.

Storno:
Pokud byste se nemohli z nějakých důvodů zúčastnit a našli byste si za sebe náhradu, pak byste se vyrovnali s novým účastníkem, tedy žádné stornopoplatky byste nám neplatili. Jen nám prosím nahlaste jméno náhradníka, ať předem zjistíme jeho očekávání a informujeme ho o přípravě.
Pokud byste za sebe náhradníka nenašli a účast zrušili do 26. prosince 2020, též obdržíte celou částku zpět.
Pokud byste účast zrušili bez náhradníka mezi 26. prosincem (včetně) a 2. lednem 2021 (včetně), obdržíte zpět 33 % kurzovného, neboť hrozí, že za vás již nikoho nenajdeme.
Pokud byste účast zrušili bez náhradníka později než 2. ledna, kurzovné bohužel propadá, abychom umožnili realizaci kurzu přihlášeným a uhrazení všech souvisejících nákladů.

 

Pozn. Tento kurz nepořádá organizace NVC Brno z.s., ale soukromá osoba – lektor Mgr. Petr Holík.