Kdy

Středa 25. 11. 2020
17:30 - 21:00

Pokračování kurzu ve dnech:
Středa 2. prosince 2020 - 17:30
Středa 9. prosince 2020 - 17:30
Středa 16. prosince 2020 - 17:30

Kde

online (Zoom)
informace budou zaslány před kurzem

Další informace

Začátečník ONLINE Dlouhodobý

Délka kurzu: 14 hod.

Cena: Standardní cena: 3 400,-
Mecenášská cena: 4 400,- (vyšším příspěvkem umožňujete existenci stipendijní ceny)
Stipendijní cena: 2 400,- (nabízíme 2 místa za sníženou cenu, o stipendijní cenu si požádejte individuálně) Kč

Konec přihlašování: 23. 11. 2020

Počet účastníků: 12

Lektor

Organizátor

Petr Holík

lektor, performer, spoluautor Nenásilného podcastu

Úvod do nenásilné komunikace ONLINE (4 večery)

  • Rádi byste v práci mluvili otevřeně a konstruktivně o nepříjemných věcech?
  • Chtěli byste s klidem zvládat neshody a konfliktní situace?
  • Stáli byste o to umět ustát emočně vypjatou situaci?

Trénink v Nenásilné komunikaci je určen všem, kteří se chtějí zdokonalit v komunikačních technikách a efektivně řešit konflikty. Úvodní kurz.

Běžně děláme dlouhé série nebo víkendové kurzy. Vzhledem k současné situaci, kdy je spousta z nás online skoro pořád v práci, je náročné strávit online na kurzu ještě celý víkend. Proto přinášíme tuto odlehčenou variantu. 4 středeční večery jako úvod do nenásilné komunikace. Kompletně online.

Ať už chcete využít možnosti online kurzu, protože to máte do Brna daleko, nebo se připojíte online, kvůli koronavirové situaci, kurz je právě pro vás.


S organizací online kurzů už máme zkušenosti. Přečtěte si zpětné vazby absolventů:

„Dvoudenního online kurzu jsem se obávala, jelikož preferuji spíš offline přístup. Petr mne velmi mile překvapil tím jak byl kurz precizně připraven, mělo to rychlý spád, velký prostor pro vlastní názory, otázky. V praxi jsme si vyzkoušeli všechny techniky. Jako introvert jsem se bála, že si budu připadat divně mezi ostatními… avšak Petr na to vyzrál! Úkoly jsme prováděly ve dvojicích, trojicích a bylo to úplně v pohodě. Petr jako profík pracoval se všemi nástroji, které jsme používali během školení. Ani jednou jsem se nenudila! Kurz od Petra fakt doporučuju. Nebojte se toho.“

 

„Byla jsem příjemně překvapená, jak příjemný a praktický může být takový kurz i v online formě. Na začátku jsem měla obavy, že budu vyčerpaná, když celý víkend prosedím na „dalším callu“, ale opak byl pravdou – na konci jsem se cítila plná energie, motivovaná a spokojená, že jsem do toho šla.“

 

„Online varianta je skvělou a plnohodnotnou verzí kurzů. Kurz je poskládán tak, aby se přenesla atmosféra sdílení a je velmi vhodně vybalancována míra předávání nových informací a interaktivních aktivit s účastníky/cemi, čas velmi příjemně ubíhá. Pokud váháte, velmi vřele doporučuji i online variantu. Stojí za to.“

Kdy: 25.11., 2.12., 9.12., 16.12. vždy 17:30-21:00

Za kolik:
Standardní cena: 3 400,-
Mecenášská cena: 4 400,- (vyšším příspěvkem umožňujete existenci stipendijní ceny)
Stipendijní cena: 2 400,- (nabízíme 2 místa za sníženou cenu, o stipendijní cenu si požádejte individuálně)

Kapacita: 12 účastníků

Lektor: Petr Holík

Přihlašujte se emailem na adrese petr@holik.cz. Obratem obdržíte informace, jak postupovat dále. Přihlášení vám následně potvrdíme po připsání platby na náš účet.

Storno:
Pokud byste se nemohli z nějakých důvodů zúčastnit a našli byste si za sebe náhradu, pak byste se vyrovnali s novým účastníkem, tedy žádné stornopoplatky byste nám neplatili. Jen nám prosím nahlaste jméno náhradníka, ať předem zjistíme jeho očekávání a informujeme ho o přípravě.
Pokud byste za sebe náhradníka nenašli a účast zrušili do 4. listopadu 2020, též obdržíte celou částku zpět.
Pokud byste účast zrušili bez náhradníka mezi 4. listopadem (včetně) a 11. listopadem (včetně), obdržíte zpět 33 % kurzovného, neboť hrozí, že za vás již nikoho nenajdeme.
Pokud byste účast zrušili bez náhradníka později než 11. listopadu, kurzovné bohužel propadá, abychom umožnili realizaci kurzu přihlášeným a uhrazení všech souvisejících nákladů.