Kdy

Sobota 28. 09. 2024
09:30 - 16:30

Kde

Praha, místo bude upřesněno

Další informace

Pokročilý Jednodenní

Délka kurzu: 6 hod.

Cena: Standardní cena: 2 600,-
Mecenášská cena: 3 600,- (vyšším příspěvkem umožňujete existenci stipendijní ceny)
Stipendijní cena: 1 600,- (nabízíme 4 místa za sníženou cenu, o stipendijní cenu si požádejte individuálně) Kč

Konec přihlašování: 21. 09. 2024

Počet účastníků: 14

Lektor

Hana Švábíková

lektorka, personalistka, HR konzultantka

Bára Herucová

lektorka, máma, divadelnice

Refresh NVC: Dancefloory (sobota v Praze)

Workshop „Refresh NVC: Dancefloory“ je jednodenní akcí navrženou speciálně pro ty, kteří se již dříve seznámili se základy nenásilné komunikace (NVC). Během dne se účastnice*ci zaměří na prohloubení svých dovedností a jejich praktickou aplikaci skrze techniku zvanou „dancefloory“.

 

Obsah workshopu
“Dancefloory” neboli “taneční parkety” jsou vždy konkrétní sérií papírů (kroků), které jsou rozloženy na zemi, a po kterých se “tančí” ve snaze o orientaci v sobě nebo se záměrem
detailně prozkoumat a procvičit proces řešení konfliktů nebo komunikačních blokací ve vztazích

Každý konkrétně nazvaný papír reprezentuje krok v tanci, který vede k napojení na sebe nebo na ostatní. Kroky jsou vyloženy na zemi, ale sekvence v jaké se po nich tančící pohybuje je zcela na ní/něm – tato struktura tedy dává svobodu pro hledání autentického a transformativního napojení. Díky tomu, že se “tančí” přímo v prostoru, zapojuje se nejen mozek, ale i celé tělo a takový prožitek může být trvalejší než čtení nebo poslouchání teorií.   Na workshopu si zkusíte tance, které budou prováděné s oporou lektorek. “Dancefloory” nabízí prostor pro trénink komunikačních dovedností i pro hluboký vhled do sebe. 

 

Tento workshop je ideální pro ty, kteří chtějí obnovit a posílit své znalosti a zručnosti v nenásilné komunikaci a hledají praktické nástroje pro efektivnější a empatičtější vzájemnou interakci.


 

Kdy: 28. září 2024, 9:30 – 16:30 hod.

Za kolik:

  • Standardní cena: 2 600 Kč
  • Mecenášská cena: 3 600,- (vyšším příspěvkem umožňujete existenci stipendijní ceny)
  • Stipendijní cena: 1 600,- (nabízíme 4 místa za sníženou cenu, o stipendijní cenu si požádejte individuálně)

Kapacita: 14 účastníků

Přihlášení: https://forms.gle/FhTF7YvYVR2ZvNFo6

 

Storno:

Pokud byste se nemohli z nějakých důvodů zúčastnit a našli byste si za sebe náhradu, pak byste se vyrovnali s novým účastníkem, tedy žádné stornopoplatky byste nám neplatili. Jen nám prosím nahlaste jméno náhradníka, ať předem zjistíme jeho očekávání a informujeme ho o přípravě.

Pokud byste za sebe náhradníka nenašli a účast zrušili do 14. září 2024, též obdržíte celou částku zpět.

Pokud byste účast zrušili bez náhradníka mezi 14. září 2024 (včetně) a 21. září 2024 (včetně), obdržíte zpět 33 % kurzovného, neboť hrozí, že za vás již nikoho nenajdeme.

Pokud byste účast zrušili bez náhradníka později než 21. září 2024, kurzovné bohužel propadá, abychom umožnili realizaci kurzu přihlášeným a uhrazení všech souvisejících nákladů.